Masaż erotyczny Poznań

Masaż erotyczny dla kobiet, mężczyzn i par

O masażu

Masaż erotyczny, Masaż Lingam, masaż z finałem, Poznań – Winogrady , prywatnie

Jeżeli masz ochotę na głęboki relaks i potrzebujesz wyciszenia, masaż erotyczny będzie świetnym wyborem. Podczas masażu wymasuję całe Twoje ciało, wprowadzając Ciebie w stan błogiego odprężenia. Powoli rozbudzę Twoje pożądanie, pieszcząc Twoje ciało, muskając brzuch i uda. Sesję zakończę przyjemnym masażem miejsc intymnych do spełnienia.

Jestem wykwalifikowaną masażystką. Ukończyłam dwuletnią szkołę masażu. W wykonywaniu masaży posiadam kilkunastoletnie doświadczenie.

Moje masaże są więc bardzo profesjonalne i  zmysłowe. Masuję z wyczuciem, dostosowując techniki i tempo do Twoich potrzeb. Każdy masaż traktuję indywidualnie i bardzo się angażuję, aby wizyta u mnie była dla Ciebie niecodziennym przeżyciem. Jestem pewna, że będziesz zadowolony z naszego spotkania.

Więcej:
– Na spotkanie zapraszam do mojego prywatnego apartamentu, w okolicach ulicy Winogrady.
– Każde spotkanie płatne jest z góry, na początku spotkania.
– Masaż może zakończyć się finałem ręcznym, oralnym lub seksem.

Oferuję:
profesjonalny masaż erotyczny, masaż relaksacyjny, masaż lingam
masaż z seksem
seks klasyczny i oralny
spotkania GFE
pocałunki, pieszczoty
rozmowa, wspólna kawa, gra wstępna
swobodna atmosfera
zapewniam pełną dyskrecjęennik masaży erotycznych, seks Poznań, GFE Poznań

Masaż erotyczny dla kobiet

Oferuję również masaże dla kobiet. Są one bardzo odprężające i sensualne. Podczas masażu głęboko się odprężysz, zrelaksujesz ciało, wyciszysz się i doświadczysz wielu przyjemnych doznań podczas erotycznego zakończenia.

Zakończenie masażu mogę wykonać klasycznie (ręcznie), oralnie lub przy pomocy różdżki albo wibratora.

Przed masażem możemy wziąć wspólny prysznic lub kąpiel. Możliwy jest masaż wzajemny, pieszczoty oraz pocałunki.

Zapraszam wszystkie zainteresowane panie (również panie, dla których tego typu masaż jest zupełną nowością).

Masaż erotyczny dla par

Chcielibyście doświadczyć czegoś niezwykłego i razem się zrelaksować? Spróbujcie odprężającej sesji dla par.

Na początku możecie wziąć wspólną kąpiel i nieco się zrelaksować. Następnie proponuję Wam przyjemny masaż całego ciała. Mogę go dla Was wykonać lub możecie masować siebie nawzajem, korzystając z moich instrukcji. 

Dopełnieniem każdego masażu będzie erotyczne zakończenie – masaż miejsc intymnych. Tutaj również, według własnych preferencji możecie zdecydować o jego przebiegu. Chętnie wykonam dla Was finał lub, jeśli wolicie, możecie osobiście zająć się masażem intymnym dla swojego partnera. 

Zapraszam również na spotkania GFE dla kobiet, mężczyzn i par:

Jak wygląda masaż erotyczny?

Na początku spotkania zapraszam Ciebie do sypialni, gdzie dostajesz świeży ręcznik, jednorazowe klapki oraz gąbkę. Następnie masz kilka czas, aby ze spokojem wziąć prysznic i przygotować się do masażu.

Po prysznicu rozpoczynamy masaż. Na początku masażu możesz wybrać, jaką wersję wolisz – mocniejszą, podczas której rozluźnię Twoje mięśnie i rozprowadzę spięcia w ciele, czy delikatniejszą, która da Tobie odprężenie i wyciszenie. A może wolisz coś pomiędzy? Koniecznie daj mi znać, jaki masaż preferujesz.

Masaż erotyczny to masaż całego ciała. Najpierw masuję tył – nogi, pośladki, plecy oraz barki i kark. Sugeruję, abyś podczas tej części masażu całkowicie się odprężył i zrelaksował.
Drugą częścią masażu jest masaż przedniej części ciała – jest to bardziej zmysłowa część masażu erotycznego. Na tym etapie możesz mnie dotykać i pieścić. Ja w tym czasie będę masować Twoje uda, brzuch oraz klatkę piersiową. Następnie przejdę do finału, czyli masażu miejsc intymnych. Będzie to masaż niespieszny, początkowo delikatny i spokojny, a później bardziej intensywny. Cały finał będzie dopasowany do Twojego nastroju i potrzeb, abyś po masażu czuł się zadowolony i spełniony.

masaz-erotyczny-poznan-eliza

ELIZA | Masaż Erotyczny Poznań | FAQ

Najczęściej zadawane pytania odnośnie masażu erotycznego

Czy jest możliwość wspólnego prysznica / kąpieli przed masażem?

Tak, jest taka możliwość. Jeśli chciałbyś skorzystać ze wspólnej kąpieli, poinformuj mnie o tym podczas umawiania się.

Czy możesz wykonać podczas masażu dwa finały?

Tak. Jeśli interesuje Ciebie ta opcja, poinformuj mnie o tym podczas umawiania wizyty lub na początku spotkania.

Jakiej oliwki używasz do masażu?

Używam naturalnego olejku ze słodkich migdałów. Ten rodzaj olejku jest bardzo neutralny, bezzapachowy, bardzo dobrze nawilża skórę i bardzo łatwo się zmywa podczas prysznica.

Jakie masz doświadczenie w masażach?

Masażami zajmuję się już od kilkunastu lat – praktycznie przez większość mojego życia. Masażami erotycznymi zainteresowałam się parę lat temu i wykonuję je profesjonalnie od 2017r.