Masaż Lingam - wyjątkowy masaż, wyjątkowe doznania

Masaż lingam to sensualny masaż okolic intymnych. Jest dedykowany mężczyznom, którzy pragną doświadczyć czegoś więcej. Masaż Lingam ma swoje korzenie w masażu tantrycznym. Masaż tantryczny jest jednym z najbardziej subtelnych i duchowych masaży. Jest to jedna z praktyk tantrycznych, które prowadzą do uzdrowienia seksualności, zaakceptowania swojego ciała oraz otwarcia się na swoje potrzeby i na drugiego człowieka.

Skoro trafiłeś na moją stronę, to zapewne szukasz dla siebie czegoś wyjątkowego. Być może przeżyłeś już kilka masaży, którymi byłeś rozczarowany i teraz szukasz masażystki, która da Tobie coś więcej niż masaż z ekspresowym finałem.

Jeśli tak, świetnie się składa. Mam Tobie do zaproponowania masaż Lingam, czyli istną poezję wśród masaży.
Masaż ten poprzedzony jest masażem relaksacyjnym całego ciała. Dzięki temu najpierw możesz się wyciszyć, odprężyć i wyczulić swoje zmysły na wszelkie doznania. Podczas masażu masowane jest całe ciało. Powoli rozluźniają się wszystkie mięśnie, spowalnia się Twój oddech i stopniowo wchodzisz w stan głębokiej relaksacji. Gdy czujesz się już swobodnie i jesteś zrelaksowany, wtedy delikatnie przechodzimy do masażu Lingam.

Czym jest masaż Lingam?

Masaż Lingam to bardzo subtelny masaż miejsc intymnych, wywodzący się z masażu tantrycznego. Wykonywany jest z wyczuciem i bez pośpiechu – tak, aby dostarczyć mężczyźnie jak najwięcej przyjemności. W masażu Lingam nie chodzi jedynie o doprowadzenie do orgazmu i zaspokojenie, ale o dłuższe, bardziej świadome doznawanie przyjemności w drodze do niego. Podczas masażu bardzo ważne jest wyczucie i swego rodzaju empatia względem osoby masowanej. Masażystka i osoba przyjmująca masaż powinny nawiązać swobodny kontakt, otworzyć się na siebie i w pewien sposób się zsynchronizować. Dzięki temu masaż może być dostosowany do aktualnej potrzeby mężczyzny – zostać nieco spowolniony, przyspieszony lub wzmocniony, kiedy tylko mężczyzna będzie tego pragnął.

Podczas masażu Lingam panuje niezwykła atmosfera potęgująca doznania. Ciepłe światło świec, zmysłowy dotyk masażystki, spokojna aura sprzyjająca odprężeniu, relaksacyjna muzyka – to wszystko sprawia, że masaż Lingam jest niecodziennym przeżyciem, którego powinien doświadczyć każdy mężczyzna.

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy masaż Lingam jest dla Ciebie, pozwól, że przytoczę bardzo bezpośrednie, lecz też bardzo trafne stwierdzenie Josepha Kramera – założyciela jednej ze szkół masażu erotycznego:
Różnica między zwykłym ‘zwaleniem’ a masażem Lingam jest jak różnica między waleniem w pianino a graniem Mozarta“. Jeśli więc dotychczas oferowano Tobie walenie w pianino, a jesteś raczej koneserem muzyki Mozarta, zapraszam serdecznie… : ) Razem przeżyjemy cudowny koncert zmysłów…

Masaż relaksacyjny z finałem
1h – 200zł

W wykonywaniu masaży erotycznych i nieerotycznych posiadam kilkunastoletnie doświadczenie. Ukończyłam dwuletnią szkołę masażu oraz kurs masażu tantrycznego. Moje masaże są więc bardzo profesjonalne i zmysłowe.

Jeśli chciałbyś skorzystać z masażu Lingam, zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu 601 061 621 . Terminy proszę rezerwować z jednodniowym lub kilkudniowym wyprzedzeniem. Zazwyczaj nie mam dostępnych terminów na te sam dzień.

Telefony odbieram osobiście. Umawiając się ze mną masz gwarancję indywidualnego podejścia i dyskrecji.

Zapraszam.